Naprawa i serwis Ford Mustang


Naprawą i serwisowaniem Fordów Mustangów zajmujemy się od 2008 roku, kiedy to sprowadzonego z USA Mustanga V6 (S-197), przerobiliśmy na replikę Shelby GT 500KR. Oprócz zmiany karoserii, wprowadziliśmy zmiany w silniku, zawieszeniu oraz wnętrzu wzorując się na publikacjach i zapowiedziach nowego, limitowanego modelu.

Naprawa i Serwis Ford Mustang – skąd pomysł na taką specjalizację? Dołączając do Mustang Klub Polska zaczęliśmy serwisować coraz więcej samochodów tego modelu, w różnych wersiah modelowych, rocznikowych i silnikowych. Przez nasz warsztat samochodowy codziennie przewijają się popularne Modele GT i V6 ale zdarzają się również takie rarytasy jak Shelby GT 500, Boss, Saleen, Roush czy Bullitt zarówno (1968 jaki 2008)

Od samego początku jesteśmy oficjalnym serwisem Mustang Race. Dbamy o to, żeby taka sama ilość załóg zakończyła wyścig co go rozpoczęła. Po drodze zdarzają sie drobniejsze naprawy i większe, jak wymiana łożysk w Mustangu z 67 roku, wymiana przednich hamulców w moderlu Ford Mustang GT Foose, naprawa błotnika po nieudanej próbie driftowania na rondzie i wiele innych reanimacji starszych i nowyszch modeli.

Zajmujemy się niemal wszytkim co związane z Mustangami. Naprawa i serwis Ford Mustang. Oferujemy przeglądy techniczne, przeglądy przed otwarciem sezonu i przed wyprawą wakacyjną. Zabezpieczamy podwozia przed zimą, tak abyś mógł się cieszyć frajdą z jeżdżenia Mustangiem cały rok, bez ryzyka, że „Ruda zacznie żreć podwozie” 🙂

Zakres usług serwisowych:
– przegląd przed sezonem (po zimie),
– przegląd przed wyprawą wakacyjną, np. przed kolejnym Mustang Race,
zabezpieczenie auta przed zimą,

Wykonujem liczne modyfikacje takie jak:
– przerobienie lamp na europejskie,
– przerobienie lamp w mustangu na sekwencyjne,
– montaż body kitów,
– instalowanie chargerów i sprężarek,
– modyfikacje zawieszenia i napędu,

Naprawiamy: silniki i skrzynie biegów, zawieszenie, układy elektryczne, układy chłodzenia. Całkowiata naprawa i serwis ford mustang, wszystkie modele, roczniki, wersje nadwoziowe i silnikowe.

Renowacja ford mustang: zajmujemy się również renowacją Fordów Mustangów, remontem aut po kolizjach.
Przykładowe realizacje zobaczysz w zakładce Renowacje

„Skąd wezmę części do Mustanga”?
Nie musisz się o to martwić. Mamy grono sprawdzonych dostawców części w kraju i za granicą. Sami sprowadzamy potrzebne części i elementy karoserii z USA.

 CJ Pony Parts Mustang Shop